زاگرس

امروز:
سه شنبه, 26 تیر 1397

منوی اصلی

خدمات الکترونیک

پیام تبریک ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان به مناسبت فرارسیدن سال نو

بنام خالق هستی آفرین
بهار گل افشان به همراه خود طراوت، نشاط و شادمانی را هدیه می‌آورد و زمزمه‌های ناب زندگی، راز خلقت، شکوه طبیعت، پالایش روان و خوداندیشی در بهار تجلی می‌یابد.آغاز سال نو ، فرا رسیدن بهار دل انگیز نوروز باستانی و یادگار نیاکان نیک اندیش را به جامعه بزرگ مهندسی ساختمان استان   شاد باش عرض نموده و در سال جدید برای کلیه فرهیختگان عرصه سازندگی ، سالی توأم با عزت و سربلندی ، همراه با سلامتی و آسایش آرزو می کنم.
بهار فصل نو شدن و تولد دوباره است و نوروز نشانه آغاز و تحول و الگویی از همدلی و مهربانی در جهت نیل به پیشرفت و آبادانی که تنها رمز پیروزی و موفقیت همدلی و همبستگی است . ما بر این باوریم تا در سال جدید با بهره گیری و بهره مندی از مشارکت بی نظیر و همه جانبه اعضاء  محترم در جهت اجرایی شدن برنامه های تدوین شده به منظور تامین رفاه و آسایش هم استانی های فهیم و آگاه ، گام های بلندی را برداشته و با حفظ و افزایش روحیه تعامل مثبت با سازمانها و نهادهای ذیربط ، بیش از پیش در ترویج و اعتلای اخلاق مهندسی و اجرای مقررات ملی ساختمان در جهت توسعه بخشی و نیل به اهداف عالیه سازمان کوشا باشیم.
آرزوهای ما شعاری از جنس رویا نیست بلکه اهداف برنامه ریزی شده ای است که در سال جدید با قاطعیت و پشتکار جهت تحقق آن تلاش خواهیم نمود.
به امید آنکه در سایه الطاف الهی و همدلی و همراهی شما فرهیختگان برای دست یابی به شادی وافر، در دراز مدت کمر همت ببندیم تا مؤثرترین خدمات بی ریا را با عشق ورزی بی چشمداشت و پرهیزکاری کامل ، به تمامی شهروندان هدیه دهیم.
 
اردشیر بنائی
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان

مطالب صفحه اصلی

IMAGE
دومین جلسه مجمع عمومي صندوق

به اطلاع ميرساند دومین جلسه مجمع عمومي صندوق راس ساعت 16:30 روز چهارشنبه 97/04/27در محل سالن جلسات سازمان برگزار ميگردد.
IMAGE
ساعات کاری سازمان

طبق بخشنامه معاون وزیر نیرو ساعات کاری سازمان از 1397/04/23 تا 1397/05/31 از شنبه تا چهارشنبه 6:30 الی 13:30 و پنجشنبه ها 6:30 الی 12 و بعدازظهرها طبق روال گذشته می باشد.
IMAGE
بخاری هرمتیک کم مصرف هوشمند

جهت مشاهده جزئیات کلیک کنید: دانلود
IMAGE
اطلاعیه انتخابات

بر اساس بند ت و ث گزینه 6 از فصل چهارم نظام نامه انتخابات ، اشخاصی که دارای پروانه اشتغال پایه یک که دو سال از صلاحیت مذکور گذشته باشد می توانند در انتخابات هیأت مدیره دوره هشتم ثبت نام نمایند.
IMAGE
همایش ملی فرصت ها و چالش های هوشمندسازی

جهت مشاهده جزئیات کلیک کنید:
IMAGE
ضریب مشارکت مجمع عمومی نوبت دوم سال 1397

به اطلاع می رساند ضریب مشارکت مجمع عمومی نوبت دوم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان، به میزان 2% از ابتدای مهرماه سال جاری در امتیازات سامانه ارجاع نظارت مهندسین دارای پروانه نظارت که در مجمع شرکت نموده اند، اعمال می گردد.
IMAGE
مدارک مورد نیاز جهت گواهی سوء پیشینه (انگشت نگاری)

1-حضور فرد متقاضی2-اصل و کپی شناسنامه+ اصل و گپی کارت ملی   در صورت داشتن توضیحات شناسنامه کپی از صفحه توضیحات شناسنامه3-تهیه و ارائه پاکت پستی از پست مرکزی شهرکرد (افرادی که هر گونه سابقه محکومیت (اعم از زندان،سابقه تعلیقی و جریمه می باشند نیاز به اخذ پاکت پستی ندارند و شخصا می...
IMAGE
ثبت نام مسابقات ورزشی سازمان

ثبت نام مسابقات ورزشی سازمان تا 14 تیر به صورت پیامکی در سامانه به شماره 100006065شنا – شطرنج – تنیس روی میز – دارت – بیلیاردلطفا رشته ورزشی ، نام متقاضی ، سن متقاضی و نسبت با عضو را ذکر فرمایید.                  
IMAGE
آگهی دعوت از نامزدهای عضویت در هیأت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان

دریافت فایل مربوطه نظر به اینکه هیأت اجرایی انتخابات هيأت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان چهار محال وبختیاری انتخابات هیأت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان را مطابق تقویم زمانبندی اعلامی در نظام نامه انتخابات هشتمین دوره برگزار خواهند نمود ، لذا بدینوسیله از...
IMAGE
نظام نامه هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره های سازمان های نظام مهندسی ساختمان استان های سراسر کشور

انتخاب اعضای هیئت اجرایی هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره نظام مهندسی استان چهارمحال وبختیاری نظام نامه هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره های سازمان های نظام مهندسی ساختمان استان های سراسر کشور از سوی معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه وشهرسازی برای اجرا ابلاغ گردید. نظام نامه...
IMAGE
سمینار آموزشی هوشمندسازی شهر

جهت مشاهده جزئیات کلیک کنید:
IMAGE
جلسه مجمع عمومی صندوق قرض الحسنه

به اطلاع میرساند جلسه مجمع عمومی صندوق راس ساعت 16:30 لغایت 17:30 روز چهارشنبه 97/04/13 در محل سالن کنفرانس سازمان برگزار میگردد.
IMAGE
ششمین کنفرانس جامع مدیریت و مهندسی سیلاب

جهت اطلاعات بیشتر به سایت www.ifmc.ir مراجعه نمایید.
IMAGE
ثبت نام رشته های ورزشی در کلاس های تابستانی جهت فرزندان اعضای سازمان نظام مهندسی

جهت ثبت نام با شماره های مربوطه تماس بگیرید : 1- رشته ورزشی فوتسال (برادران و خواهران) مجتبی کریمی 09220750325 2- رشته ورزشی بسکتبال (برادران و خواهران) داوود مهدیان 09132806100 3- رشته ورزشی شطرنج (برادران و خواهران) آقای رضائی 09132843044
IMAGE
تمرین تیم های ورزشی سازمان

تیم های ورزشی سازمان به شرح زیر می باشد: 1- رشته ورزشی فوتسال و فوتبال (برادران) سرپرست تیم مجتبی کریمی 09220750325 2- رشته ورزشی بسکتبال (برادران) سرپرست تیم داوود مهدیان 09132806100 3- رشته ورزشی والیبال (برادران) سرپرست تیم ایمان دادایی 09133847545   جهت ثبت نام با شماره های مربوطه تماس بگیرید....
IMAGE
عدم رعایت طرح اختلاط بتن

جهت مشاهده جزئیات کلیک کنید:
IMAGE
گزارش تفضیلی از زلزله کرمانشاه

جهت دانلود فایل مربوطه کلیک کنید.
IMAGE
تخفیف آموزشگاه همیار سازه به اعضای سازمان

جهت دریافت فایل مربوطه کلیک کنید.
IMAGE
تقويم تابستان دوره هاي آموزشي غير مصوب

جهت دریافت تقویم کلیک کنید.

پیوندهای سایت

 

 

 
 
 
 
 

تماس ها