زاگرس

امروز:
یکشنبه, 02 ارديبهشت 1397

منوی اصلی

خدمات الکترونیک

پیام تبریک ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان به مناسبت فرارسیدن سال نو

بنام خالق هستی آفرین
بهار گل افشان به همراه خود طراوت، نشاط و شادمانی را هدیه می‌آورد و زمزمه‌های ناب زندگی، راز خلقت، شکوه طبیعت، پالایش روان و خوداندیشی در بهار تجلی می‌یابد.آغاز سال نو ، فرا رسیدن بهار دل انگیز نوروز باستانی و یادگار نیاکان نیک اندیش را به جامعه بزرگ مهندسی ساختمان استان   شاد باش عرض نموده و در سال جدید برای کلیه فرهیختگان عرصه سازندگی ، سالی توأم با عزت و سربلندی ، همراه با سلامتی و آسایش آرزو می کنم.
بهار فصل نو شدن و تولد دوباره است و نوروز نشانه آغاز و تحول و الگویی از همدلی و مهربانی در جهت نیل به پیشرفت و آبادانی که تنها رمز پیروزی و موفقیت همدلی و همبستگی است . ما بر این باوریم تا در سال جدید با بهره گیری و بهره مندی از مشارکت بی نظیر و همه جانبه اعضاء  محترم در جهت اجرایی شدن برنامه های تدوین شده به منظور تامین رفاه و آسایش هم استانی های فهیم و آگاه ، گام های بلندی را برداشته و با حفظ و افزایش روحیه تعامل مثبت با سازمانها و نهادهای ذیربط ، بیش از پیش در ترویج و اعتلای اخلاق مهندسی و اجرای مقررات ملی ساختمان در جهت توسعه بخشی و نیل به اهداف عالیه سازمان کوشا باشیم.
آرزوهای ما شعاری از جنس رویا نیست بلکه اهداف برنامه ریزی شده ای است که در سال جدید با قاطعیت و پشتکار جهت تحقق آن تلاش خواهیم نمود.
به امید آنکه در سایه الطاف الهی و همدلی و همراهی شما فرهیختگان برای دست یابی به شادی وافر، در دراز مدت کمر همت ببندیم تا مؤثرترین خدمات بی ریا را با عشق ورزی بی چشمداشت و پرهیزکاری کامل ، به تمامی شهروندان هدیه دهیم.
 
اردشیر بنائی
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

مطالب صفحه اصلی

IMAGE
برنامه خانوادگی تفریحی چال تر (کَل بیبک)

✅تاریخ برگزاری جمعه  9702/07 ✅جهت ثبت نام حداکثر تا سه شنبه مورخ  97/02/04  به آقای رئیس زاده مراجعه نمایید.✅هزینه برنامه 15000 تومان می باشد.▶️chb-nezam.ir
IMAGE
ثبت آماده بکاری کار نظارت در سامانه ارجاع نظارت توسط کلیه مهندسین دارای پروانه اشتغال استان

مهندس گرامی : به اطلاع می‌رساند کلیه مهندسین استان که دارای پروانه نظارت می باشند باید آماده بکاری خود را در دوره 97 ثبت کنند،  لطفاً موارد زیر را در این باره مطالعه فرمایید :
IMAGE
مهندس رجبی تکلیف سازمان ها را مشخص کرد .

✅هیأت مدیره مجاز به اجرای ابلاغیه وزیر نیست .✅ با متخلفین از دستور براساس قوانین برخورد خواهد شد
IMAGE
قابل توجه کلیه مهندسین دارای پروانه اشتغال بکار :

تفکیک اراضی شهری و روستایی در حدود صلاحیت مهندسین شهرساز دارای پروانه اشتغال بکار می باشد و انجام آن توسط سایر مهندسین خلاف و قابل پیگیری از طریق شورای انتظامی است.
IMAGE
پیام تبریک ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان به مناسبت فرارسیدن سال نو

بنام خالق هستی آفرینبهار گل افشان به همراه خود طراوت، نشاط و شادمانی را هدیه می‌آورد و زمزمه‌های ناب زندگی، راز خلقت، شکوه طبیعت، پالایش روان و خوداندیشی در بهار تجلی می‌یابد.آغاز سال نو ، فرا رسیدن بهار دل انگیز نوروز باستانی و یادگار نیاکان نیک اندیش را به جامعه بزرگ...
IMAGE
تعيين ظرفیت اشتغال طراحی و نظارت سال 1397توسط سامانه ارجاع نظارت

مهندس گرامی :به جهت تسریع و سهولت امر در تخصیص درصد های ظرفیت اشتغال به کار مهندسین دارای پروانه اشتغال، و همچنین در اجراي بند 1 ماده 13 مبحث دوم مقررات ملي نظامات اداري و تعيين ظرفیت اشتغال  سال 1397در سامانه ارجاع نظارت امکان تعیین درصدهای ظرفیت اشتغال اعضاء در رشته هاي معماري...
IMAGE
شرایط کنترل نقشه

جهت مشاهده جزئیات کلیک کنید:
IMAGE
درخواست خودروی آنلاین

جهت مشاهده جزئیات کلیک کنید:
IMAGE
توسعه و تجهیز مدارس استان

جهت مشاهده جزئیات کلیک کنید:

پیوندهای سایت

 

 

 
 
 
 
 

تماس ها