زاگرس

امروز:
پنج شنبه, 30 خرداد 1398

منوی اصلی

خدمات الکترونیک

اطلاعیه مرتبط با جشن بزرگ روز مهندس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان

مهندس بزرگوار با تبریک پنجم اسفند ماه (روز مهندسی) به اطلاع می رساند این جشن بزرگ در قالب یک برنامه شاد برای کنار هم بودن شما و  همکاران عزیز به همراه خانواده برنامه ریزی شده است  . آرزوی شبی خوش و به یاد ماندنی در کنار هم را برایتان از صمیم قلب آرزومندیم.


لذا با کمال احترام خواهشمند است جهت برگزاری هرچه بهتر این مراسم که خود میزبان آن هستیم موارد قابل توجه را رعایت نمائیم:
1-    جهت اخذ برگه ورود همراه داشتن کارت ملی و شناسنامه خود و همسر و فرزندان الزامی می باشد .
2-    برگه ورود به جشن از تاریخ 4 لغایت 8 اسفند ماه در وقت اداری توزیع می گردد.
3-    جهت ورود به سالن داشتن کارت ورود ممهور به مهر سازمان نظام مهندسی ساختمان استان که جهت این جشن خانوادگی در نظر گرفته شده است الزامی است.
4-    اخذ برگه  جهت فرزندان بالای سه سال الزامی است  .  (توصیه میگردد فرزندان زیر سه سال را که برای آنها صندلی تعلق نمی گیرد و باعث ایجاد سر و صدا می شوند همراه نداشته باشید).
5-    جشن روز مهندسی در دو روز و در چهار سانس برگزار می گردد و انتخاب سانس  ومحل نشستن با توجه به زمان حضور شما برای تهیه برگه  ورود به جشن مهم می باشد که الویت انتخاب با کسانی می باشد که زودتر مراجعه می نمایند.   

6-    لطفاً قبل از انتخاب سانس و صندلی کلیه مسایل شخصی و سلیقه ای را در نظر بگیرید و بعد انتخاب نمائید.
7-    جابجایی  سانس امکان پذیر نمی باشد .
8-    قبل از مراجعه به سازمان از روز و ساعت جشن و سایر مقررات کاملاً اطلاع پیدا نمائید.

9-    با توجه به ممنوعیت پذیرایی در فرهنگسرای بزرگ شهرکرد(بنابر ضوابط فرهنگسرا) امکان پذیرایی از شما بزرگواران
مقدور نیست .
10-    انتظامات داخل و خارج از سالن، جهت کمک در برزگرای مناسب جشن و رفاه حال شما انجام وظیفه می نمایند لذا در هنگام ورود به مجموعه جهت احترام به حقوق سایر مهندسین با نیروهای انتظامات همکاری لازم را داشته باشید.
11-    با توجه به اینکه صندلی های داخل سالن بر اساس شماره و ردیف می باشند روی صندلی خود بنشینید و از آوردن هر گونه وسایل اضافی جداًخودداری نمائید.
12-    مهندسان عضو دفاتر می توانند جهت اخذ برگه ورود به جشن در تاریخ های 4 و 5 اسفندماه به محل دفتر نمایندگی بروجن و فارسان مراجعه نمایند .
13-    خواهشمند است کلیه شيونات اسلامی را رعایت نمایید.
14-    بعد از ورود به سالن برگزاری مراسم،کلیه برگه های ورود باطل میشود و جهت تردد همراه داشتن کارت باطله الزامی
 است.


کمیته رفاهی-فرهنگی- ورزشی
سازمان نظام مهندسی ساختمان استان چهارمحال و بختیاری

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

مطالب صفحه اصلی

IMAGE
دومین جلسه مجمع عمومي صندوق

به اطلاع ميرساند دومین جلسه مجمع عمومي صندوق راس ساعت 17 لغايت 18 روز دوشنبه 98/04/03 در محل سالن كنفرانس سازمان برگزار ميگردد.
IMAGE
پیش نویس غیرقابل استناد مبحث 17

دریافت فایل مربوطه
IMAGE
طرح ملی کنترل فشار خون در سازمان نظام مهندسی

مهندس گرامی :طرح ملی کنترل فشار خون در سازمان نظام مهندسی ساختمان استان  اجرا می شود.اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان   می توانند به منظور شرکت در طرح ملی کنترل فشار خون روز شنبه 1 تیرماه از ساعت 8صبح الی 13:30 به سالن جلسات سازمان مراجعه نمایند.
IMAGE
بازدید از غار علیصدر همدان

مهندس گرامی :به اطلاع می رساند جهت بازدید از غار علیصدر همدان می توانید با همراه داشتن کارت عضویت به همراه 4 نفر  از 40 درصد تخفیف استفاده نمائید .
IMAGE
فرم وکالتنامه شرکت در مجمع عمومی

مهندس گرامی : در صورت عدم شرکت در مجمع عمومی سازمان می توانید فرم وکالتنامه ذیل را تکمیل و ارائه نمائید . دریافت فرم
IMAGE
برنامه آبشار زردلیمه استان چهارمحال و بختیاری

حرکت:چهارشنبه ۲۹ خرداد ساعت ۱۰ صبح  از شهرکردبازگشت: جمعه ۳۱ خرداد طبیعت را با هم تجربه کنیم...خدمات باشگاه:بیمه مسئولیت ترانسفر مجوز باشگاه کوهپیمایی سنگین امکان گرفتن چهارپا جهت حمل وسایل( هزینه به صورت شخصی)عبور از جَره جهت رسیدن به آبشاربازدید از طبیعت بکر آبشار زردلیمه...
IMAGE
اعلام داوطلبی و ثبت نام گروه های تخصصی

جهت دریافت فرم ها و نامه های مربوطه اینجا کلیک کنید.   مدارک مورد نیاز : -   اصل و تصویر مصدق تمام صفحات شناسنامه عکس دار-    اصل و تصویر مصدق کارت ملی - قطعه عکس4*3 جدید -    اصل و تصویر مصدق کارت عضویت یا گواهی معتبر عضویت در سازمان نظام مهندسی ساختمان استان چهارمحال وبختیاری...
IMAGE
آگهی دعوت به برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه نوبت اول

آگهی دعوت به برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه نوبت اول (چاپ دوم )     سازمان نظام مهندسی ساختمان استان چهارمحال وبختیاری بدینوسیله از کلیه اعضای محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان چهارمحال وبختیاری دعوت بعمل می آید تا در جلسه مجمع عمومی نوبت اول سازمان که در ساعت 16 روز...
IMAGE
مجمع عمومی صندوق قرض الحسنه

به اطلاع ميرساند اولین جلسه مجمع عمومي صندوق راس ساعت 17 لغايت 18 روز چهارشنبه 98/03/29 در محل سالن كنفرانس سازمان برگزار ميگردد.
IMAGE
بیانیه هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان به مناسبت راهپیمایی روز قدس

آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با تدبیر و دوراندیشی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) به نام "روز قدس" نام گذاری شده ؛ تا امت اسلام و آزادیخواهان جهان جنایات رژیم اشغالگر قدس در سرزمین های فلسطین را از یاد نبرند و برای آزادسازی قدس شریف این پاره تن اسلام از هیچ...
IMAGE
برگزاری موکب پذیرایی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان

 به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت مولی الموحدین، امام علی (ع ) به همت كميته رفاهي، فرهنگي ، ورزشي سازمان نظام مهندسی ساختمان استان همزمان با این ایام نسبت به برپایی موکب پذیرایی در محل مصلي بزرگ امام خميني اقدام نموده و  از شب زنده داران، این شب پرفضليت پذيرايي نمود .
IMAGE
تعرفه خدمات مهندسی سال 1398سازمان نظام مهندسی ساختمان

- جهت دریافت دیگر تعرفه ها اینجا کلیک کنید.
IMAGE
جنگل نوردی و کمپینگ ییلاقات استان گلستان(ییلاق جهان نما )

برنامه ۴ روزه تعطیلات خرداد  طبیعت را با هم تجربه کنیم...جنگل نوردی و کمپینگ ییلاقات استان گلستان(ییلاق جهان نما )حرکت:دوشنبه ۱۳ خرداد ۹۸ بازگشت: جمعه ۱۷ خرداد۹۸ خدمات تور:بیمه مسئولیت ترانسفر مجوز باشگاه لیدر محلیمیان وعده های ویژهکوهپیمایی سبک در جنگل های استان گلستان...
IMAGE
مسابقه کتابخوانی به مناسبت ماه مبارک رمضان

کمیته فرهنگی رفاهی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان برگزار می کند :
IMAGE
اعلام نتایج آزمون های ورود به حرفه مهندسان، کاردان های فنی ساختمان و معماران تجربی بهمن ۹۷

پیرو اطلاعیه قبلی مبنی بر اعلام نتایج آزمون های ورود به حرفه مهندسان، بهمن ۱۳۹۷ بدینوسیله به اطلاع می رساند:نتایج آزمون های موصوف استخراج گردیده و از روز پنجشنبه مورخ ۹۸/۰۲/۲۶ بر روی سامانه آزمون های ورود به حرفه قابل مشاهده می باشد. لذا این عزیزان می توانند از همین طریق نسبت...

پیوندهای سایت

 

 

 
 
 
 
 

تماس ها