• تماس با ما: 2-32250101-038
  • ایمیل به ما: chb.nezam@gmail.com
وقتی زندگی چیز زیادی به شما نمی دهد، بخاطر این است كه شما چیز زیادی از آن نخواسته اید.
  • صفحه اصلی
  • بایگانی مطالب
  • پیام هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان چهار محال وبختیاری به مناسبت فرا رسیدن سال نو

پیام هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان چهار محال وبختیاری به مناسبت فرا رسیدن سال نو

به نام خدای زیبای ها

همکار محترم

 فرا رسیدن نوروز باستان و سال نو را محضر پرمهر شما تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از عزت و برکت از خداوند متعال مسئلت دارم.

مفهوم نوروز در نو شدن و شکوفایی ست و زدودن روح و شستن کدورت ها و رنجش ها و جای دادن محبت و دوستی با هم بودن و شاد بودن  است .

در سالی که گذشت با توجه به شیوع بیماری کووید 19 و شرایط بد نظام مهندسی ساختمان چهارمحال وبختیاری با فراز و فرودهایی همراه بود ولی همواره درصدد بودیم در این شرایط حساس و سختی که سازمان قرار گرفته با همگرایی و وحدت سازمانی با تفکرها ، نگرش ها و سلیقه های مختلف اقدامات موثری را به انجام رسانده و توانمندی های این سازمان را در عرصه استانی به ظهور برسانیم.
امروز توانمندی های جامعه مهندسی در جامعه به اثبات رسیده و آنچه که حائز اهمیت است حفظ دستاوردها و ارزش ها با تکیه بر رعایت اخلاق حرفه ای است.

بی تردید مشارکت پرشور نشانه های پویایی ، گذشت ، شاد بودن و طراوت سازمان و خواست اعضای محترم در جهت حرکت به سوی تعالی سازمانی و اهداف مدنظر در قانون نظام مهندسی می باشد و این حماسه حضور قطعاً انگیزه مسئولیت پذیری برای خدمت رسانی در جهت حصول مطالبات برحق اعضاء و خواستگاه روحیه کار و تلاش و پیگیری مضاعف خواهد بود.

  امیدواریم که با همکاری ، همدلی و تعامل سازنده جامعه مهندسی و با تلاش و کوشش بتوانیم در مسیر رونق، رشد و توسعه صنعت ساختمان ، ارتقاء جایگاه حرفه مهندسی و آبادانی استان گام های موثری برداریم و شاد بودن را در کنار هم تجربه کنیم.

 هیات مدیره

 سازمان نظام مهندسی ساختمان

استان چهارمحال وبختیاری

 

نظام مهندسی شهرکرد

تلفن: 32250102 و 32250101 – 038
فکس: 32254366 – 038
شهرکرد ، خیابان فردوسی شمالی ، تقاطع خیابان شریعتی ، سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ، کد پستی: 8817613837