زاگرس

امروز:
سه شنبه, 26 تیر 1397

منوی اصلی

خدمات الکترونیک

تعيين ظرفیت اشتغال طراحی و نظارت سال 1397توسط سامانه ارجاع نظارت

مهندس گرامی :
به جهت تسریع و سهولت امر در تخصیص درصد های ظرفیت اشتغال به کار مهندسین دارای پروانه اشتغال، و همچنین در اجراي بند 1 ماده 13 مبحث دوم مقررات ملي نظامات اداري و تعيين ظرفیت اشتغال  سال 1397در سامانه ارجاع نظارت امکان تعیین درصدهای ظرفیت اشتغال اعضاء در رشته هاي معماري ، سازه ٬تاسيسات برقي و مكانيكي ، به صورت آنلاین فراهم گردیده و آماده بهره برداری می باشد. لذا خواهشمند است از  تاریخ 96/12/26تا تاریخ 97/01/31جهت تعیین درصدهای ظرفیت اشتغال سال 97 به سامانه ارجاع نظارت مراجعه نمایید.

 بديهي است عدم تکمیل اين فرم به منزله انصراف از انجام نظارت وطراحی در 1397 تلقي گرديده و هيچ ظرفیتی در اين بخش براي جنابعالي در نظر گرفته نخواهد شد .

اعضاي محترمي كه تمايل به فعاليت در دفاتر نمايندگي واقع درسطح استان دارند نيز ضمن مطالعه نظام نامه مربوط در سايت اين سازمان ، بايستي با هماهنگي مبدأ ومقصد و داشتن شرایط نسبت به جابجايي عضويت یا  میهمان اقدام نمايند و درصد مورد نظر جهت انتقال به شعبه مهمان را نیز توسط سامانه اعلام نمایند.

تعیین ظرفیت اشتغال در بازه 96/12/26 تا 97/01/31 صد در صد سهمیه سال را به مهندس اختصاص می دهد و بدیهی است در صورت عدم تکمیل فرم «تعیین ظرفیت نظارت و طراحی » در بازه ی زمانی تعیین شده میزان ظرفیت کاری مهندس، از تاریخ تکمیل فرم برای وی منظور می گردد.

اعضایی که در نظر دارند صد در صد ظرفیت اشتغال خود را به طراحی اختصاص دهند به جهت درستی کنترل سهمیه و آمارگیری های بعدی توسط سازمان، باید فرم «تعیین ظرفیت نظارت و طراحی » را تکمیل نمایند.

لازم به ذکر است پس از تعیین درصدهای ظرفیت اشتغال، فرم چاپ شده از سامانه را باید از تاریخ 97/01/15 تا 97/01/31 به سازمان یا دفاتر نمایندگی مربوطه تحویل نمایید. توجه فرمایید که فرم باید توسط مهندس ارائه گردد و در محل سازمان یا دفاتر نمایندگی توسط مهندس مهر و امضا شود.

قابل توجه مسئولین دفاتر طراحی: با توجه به اطلاع رسانی های مکرر جهت تحویل آخرین تغییرات پروانه دفتر طراحی، درصورتی که ضریب دفتر طراحی به روز در سامانه اعمال نشده باشد، مسئولیت این امر بر عهده مسئول دفتر می باشد و باید جهت تصحیح ضریب، حضوری به سازمان مراجعه نماید.

لطفا قبل از تعیین درصدهای ظرفیت اشتغال سال 97 فایل زیر را دریافت و با دقت مطالعه نمایید :


دریافت فایل راهنما


لطفا قوانین زیر را نیز قبل از تعیین درصدهای ظرفیت اشتغال مطالعه نمایید :
پذیرش قواعد حاکم بر سیستم تعیین ظرفیت طراحی و نظارت و میهمان
۱_ عدم تکمیل فرم « تعیین ظرفیت نظارت و طراحی » به منزله انصراف از انجام نظارت وطراحی در دوره ی کاری آتی تلقی گردیده و هيچ ظرفیتی در اين بخش براي جنابعالي در نظر گرفته نخواهد شد.
۲_ اعضايي كه صرفاً صلاحيت نظارت دارا مي باشند، نيز مي بايستي تمايل خود را به جهت انجام نظارت در دوره کاری آینده، با تکمیل فرم اعلام نمايند.

۳- اعضایی که در نظر دارند صد در صد ظرفیت اشتغال خود را به طراحی اختصاص دهند به جهت درستی کنترل ظرفیت و کارکرد توسط سازمان، باید فرم «تعیین ظرفیت نظارت و طراحی » را تکمیل نمایند.

۴_ سازمان نظام مهندسي ساختمان استان بر اساس مواردی که در فرم «تعیین ظرفیت نظارت و طراحی » تایید می گردد، ظرفیت طراحی و نظارت دوره ی کاری آتی را مشخص نموده و مهندس حق هرگونه اعتراض را قبلاً از خود سلب و ساقط مي نماید .
۵_ شرط تخصیص ظرفیت طراحي ، منوط به عضويت در دفاتر طراحي مي باشد.
۶_در صورت عدم تکمیل فرم «تعیین ظرفیت نظارت و طراحی » در بازه ی زمانی تعیین شده میزان ظرفیت کاری مهندس، از تاریخ تکمیل فرم برای وی منظور می گردد.
۷_در صورت تایید نهایی فرم « تعیین ظرفیت نظارت و طراحی » امکان ویرایش مجدد آن برای مهندس وجود ندارد.
۸_پس از تکمیل اطلاعات فرم « تعیین ظرفیت نظارت و طراحی » جهت تعیین ظرفیت مهمان از گزینه « تعیین درصد ظرفیت مهمان در دفاتر نمایندگی » استفاده کنید.
۹_درصورت تخصیص ظرفیت به بخش نظارت، تکمیل فرم آماده بکاری در سامانه ارجاع نظارت نیز الزامیست.
۱۰_ « تعیین درصد ظرفیت مهمان در دفاتر نمایندگی » تنها یکبار امکان پذیر می باشد.
۱۱-« تعیین درصد ظرفیت مهمان در دفاتر نمایندگی » فقط در بازه زمانی مشخص شده امکان پذیر است.
۱۲_ قبل از « تعیین درصد ظرفیت مهمان در دفاتر نمایندگی » هماهنگی لازم را با مسئول دفتر نمایندگی مورد نظر انجام داده و در صورت موافقت ضمنی دفتر نمایندگی نسبت به تعیین درصد ظرفیت مهمان اقدام کنید.
۱۳_ پس از « تعیین درصد ظرفیت مهمان در دفاتر نمایندگی » درخواست شما توسط سازمان بررسی می شود و در صورت موافقت دفتر نمایندگی مورد نظر عملیات تایید می گردد در غیر این صورت عملیات انتقال لغو می شود.
۱۴_سازمان هیچ گونه تعهدی در قبال تکمیل ظرفیت مهمان در دفاتر نمایندگی ندارد.
۱۵_ لازم به ذکر است ظرفیت مهمان تا انتهای سال قابل برگشت نمی باشد.
۱۶_شرایط مهمان شدن در دفاتر نمایندگی :
الف_ اگر مهندس عضو اصلی دفتر درجه یک باشد می تواند درصدی از ظرفیت خود را به دفاتر درجه دو و سه انتقال دهد.
ب_ اگر مهندس عضو اصلی دفتر درجه دو باشد می تواند درصدی از ظرفیت خود را به دفاتر درجه دو و سه انتقال دهد.
ج_اگر مهندس عضو اصلی دفتر درجه سه باشد می تواند درصدی از ظرفیت خود را به دفاتر درجه سه انتقال دهد.
۱۷- با توجه به اطلاعات کافی از بخشنامه شماره 02/100/57573 مورخ 5/11/1396 وزیر  محترم در خصوص تضاد منافع فرم « تعیین ظرفیت نظارت و طراحی » را تکمیل می نمایم.
۱۸-به مهندسانی که در مناطق محروم و مورد نیاز خدمات مهندسی که سازمان تایید نماید، خدمات  رسانی کنند، افزایش ظرفیت تشویقی تعلق خواهد گرفت.


درجه دفاتر

ردیف

نام دفتر نمایندگی

درجه

1

شهرکرد

یک

2

بروجن

یک

3

فارسان

یک

4

فرخشهر

یک

5

سامان

دو

6

لردگان

دو

7

چالشتر

دو

8

هفشجان

سه

9

فردانبه

سه

10

کیان

سه

11

بلداجی

سه

12

کیار

سه

13

اردل

سه

14

جونقان

سه

15

بن

سهمطالب صفحه اصلی

IMAGE
دومین جلسه مجمع عمومي صندوق

به اطلاع ميرساند دومین جلسه مجمع عمومي صندوق راس ساعت 16:30 روز چهارشنبه 97/04/27در محل سالن جلسات سازمان برگزار ميگردد.
IMAGE
ساعات کاری سازمان

طبق بخشنامه معاون وزیر نیرو ساعات کاری سازمان از 1397/04/23 تا 1397/05/31 از شنبه تا چهارشنبه 6:30 الی 13:30 و پنجشنبه ها 6:30 الی 12 و بعدازظهرها طبق روال گذشته می باشد.
IMAGE
بخاری هرمتیک کم مصرف هوشمند

جهت مشاهده جزئیات کلیک کنید: دانلود
IMAGE
اطلاعیه انتخابات

بر اساس بند ت و ث گزینه 6 از فصل چهارم نظام نامه انتخابات ، اشخاصی که دارای پروانه اشتغال پایه یک که دو سال از صلاحیت مذکور گذشته باشد می توانند در انتخابات هیأت مدیره دوره هشتم ثبت نام نمایند.
IMAGE
همایش ملی فرصت ها و چالش های هوشمندسازی

جهت مشاهده جزئیات کلیک کنید:
IMAGE
ضریب مشارکت مجمع عمومی نوبت دوم سال 1397

به اطلاع می رساند ضریب مشارکت مجمع عمومی نوبت دوم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان، به میزان 2% از ابتدای مهرماه سال جاری در امتیازات سامانه ارجاع نظارت مهندسین دارای پروانه نظارت که در مجمع شرکت نموده اند، اعمال می گردد.
IMAGE
مدارک مورد نیاز جهت گواهی سوء پیشینه (انگشت نگاری)

1-حضور فرد متقاضی2-اصل و کپی شناسنامه+ اصل و گپی کارت ملی   در صورت داشتن توضیحات شناسنامه کپی از صفحه توضیحات شناسنامه3-تهیه و ارائه پاکت پستی از پست مرکزی شهرکرد (افرادی که هر گونه سابقه محکومیت (اعم از زندان،سابقه تعلیقی و جریمه می باشند نیاز به اخذ پاکت پستی ندارند و شخصا می...
IMAGE
ثبت نام مسابقات ورزشی سازمان

ثبت نام مسابقات ورزشی سازمان تا 14 تیر به صورت پیامکی در سامانه به شماره 100006065شنا – شطرنج – تنیس روی میز – دارت – بیلیاردلطفا رشته ورزشی ، نام متقاضی ، سن متقاضی و نسبت با عضو را ذکر فرمایید.                  
IMAGE
آگهی دعوت از نامزدهای عضویت در هیأت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان

دریافت فایل مربوطه نظر به اینکه هیأت اجرایی انتخابات هيأت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان چهار محال وبختیاری انتخابات هیأت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان را مطابق تقویم زمانبندی اعلامی در نظام نامه انتخابات هشتمین دوره برگزار خواهند نمود ، لذا بدینوسیله از...
IMAGE
نظام نامه هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره های سازمان های نظام مهندسی ساختمان استان های سراسر کشور

انتخاب اعضای هیئت اجرایی هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره نظام مهندسی استان چهارمحال وبختیاری نظام نامه هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره های سازمان های نظام مهندسی ساختمان استان های سراسر کشور از سوی معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه وشهرسازی برای اجرا ابلاغ گردید. نظام نامه...
IMAGE
سمینار آموزشی هوشمندسازی شهر

جهت مشاهده جزئیات کلیک کنید:
IMAGE
جلسه مجمع عمومی صندوق قرض الحسنه

به اطلاع میرساند جلسه مجمع عمومی صندوق راس ساعت 16:30 لغایت 17:30 روز چهارشنبه 97/04/13 در محل سالن کنفرانس سازمان برگزار میگردد.
IMAGE
ششمین کنفرانس جامع مدیریت و مهندسی سیلاب

جهت اطلاعات بیشتر به سایت www.ifmc.ir مراجعه نمایید.
IMAGE
ثبت نام رشته های ورزشی در کلاس های تابستانی جهت فرزندان اعضای سازمان نظام مهندسی

جهت ثبت نام با شماره های مربوطه تماس بگیرید : 1- رشته ورزشی فوتسال (برادران و خواهران) مجتبی کریمی 09220750325 2- رشته ورزشی بسکتبال (برادران و خواهران) داوود مهدیان 09132806100 3- رشته ورزشی شطرنج (برادران و خواهران) آقای رضائی 09132843044
IMAGE
تمرین تیم های ورزشی سازمان

تیم های ورزشی سازمان به شرح زیر می باشد: 1- رشته ورزشی فوتسال و فوتبال (برادران) سرپرست تیم مجتبی کریمی 09220750325 2- رشته ورزشی بسکتبال (برادران) سرپرست تیم داوود مهدیان 09132806100 3- رشته ورزشی والیبال (برادران) سرپرست تیم ایمان دادایی 09133847545   جهت ثبت نام با شماره های مربوطه تماس بگیرید....
IMAGE
عدم رعایت طرح اختلاط بتن

جهت مشاهده جزئیات کلیک کنید:
IMAGE
گزارش تفضیلی از زلزله کرمانشاه

جهت دانلود فایل مربوطه کلیک کنید.
IMAGE
تخفیف آموزشگاه همیار سازه به اعضای سازمان

جهت دریافت فایل مربوطه کلیک کنید.
IMAGE
تقويم تابستان دوره هاي آموزشي غير مصوب

جهت دریافت تقویم کلیک کنید.

پیوندهای سایت

 

 

 
 
 
 
 

تماس ها