زاگرس

امروز:
سه شنبه, 29 خرداد 1397

منوی اصلی

خدمات الکترونیک

در دیدار با مدیر کل دادگستری استان آقای بهرامی مدیر کل دادگستری اظهار داشت مهندسان از اقشار فرهیخته و دانشمند جامعه هستند

 

 

 

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان  رئیس و اعضای هیات مدیره، بازرسان و اعضای شورای انتظامی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان با مدیر کل دادگستری استان دیدار کردند .

در ابتدا آقای مهندس بنائی ضمن معرفی سازمان اظهار داشت مهندسان در سراسر کشور بخش بزرگی از جامعه را تشکیل می دهند و تعداد آنها در آینده روز به روز افزایش خواهد یافت

وی با بیان اینکه سازمان نظام مهندسی ساختمان دارای 4000 عضو در رشته های هفتگانه

 می باشد بیان داشت سازمان نظام مهندسی ساختمان   دارای 14 دفتر نمایندگی در سطح استان می باشد که سراسر استان را خدمت رسانی می نماید .

وی اظهار داشت قانون نظام مهندسی  ساختمان از سال 74 تصویب گردیده که دارای تجربیات بسیار است که با توجه به این تجربیات مباحث 22 گانه مقررات ملی ساختمان تصویب گردید که سطح کیفی ساخت و ساز را بالابرده است .

وی با بیان مصوبات اخیر وزیر راه وشهرسازی بیان کرد امیدواریم این بخشنامه ها باعث
عقب گرد نشود به گونه ای باشد که خدمات و تجربیات بیست ساله نیم میلیون مهندس در سازمان نظام مهندسی محفوظ مانده و براحتی از دست نرود .

 در ادامه آقای بهرا می ضمن خوش آمد گوئی اظهار داشت مهندسان از اقشار فرهیخته   و دانشمند جامعه هستند و می طلبد که همه با دیده احترام به جامعه مهندسی بنگرند چرا که این کارشناسان فنی ساختمان در جهت اهداف و رعایت قانون قدم برمی دارند و باعث پیشرفت و کیفیت ساختمان می شوند .

وی با بیان اینکه دستگاه قضایی هم در خصوص ساماندهی ساخت و سازها دغدغه دارد اظهار داشت : با ارتباط  نزدیک این سازمان وتشکیلات قضایی استان در افزایش سطح آگاهی و در نتیجه ایجاد آرامش خاطر برای اعضا و مراجعین محترم تاثیر گذار خواهد بود.

در پایان ایشان اظهار داشت  تشکیلات قضایی استان آمادگی کامل دارد تا در انجام وظایف قانونی به سازمان نظام مهندسی استان کمک نماید.

 

مطالب صفحه اصلی

IMAGE
عدم رعایت طرح اختلاط بتن

جهت مشاهده جزئیات کلیک کنید:
IMAGE
گزارش تفضیلی از زلزله کرمانشاه

جهت دانلود فایل مربوطه کلیک کنید.
IMAGE
تخفیف آموزشگاه همیار سازه به اعضای سازمان

جهت دریافت فایل مربوطه کلیک کنید.
IMAGE
مدارک مورد نیاز جهت صدور پروانه اشتغال

1- دو قطعه عكس 4*3 رنگي جديد 2-كپي مدرك كارداني و كارشناسي و کارشناسی ارشد (2 سری) 3-کپی کارنامه قبولی 2- كپي كارت عضويت، كارت ملي، شناسنامه، كارت پايان خدمت يا معافيت (بروی یک A4) 3-فرم تسویه حساب از سازمان 3- اصل فيش 60/000 ريالي بحساب سيبا 2173631502005 بانك ملي 4-فرم مفاصا حساب از حوزه مالیاتی...
IMAGE
تقويم تابستان دوره هاي آموزشي غير مصوب

جهت دریافت تقویم کلیک کنید.
IMAGE
فرم کنترل نقشه تاسیسات برق(ویرایش جدید)

دریافت فایل این فرم در بخش منوی سمت راست سایت/فرم های خام/فرم های کنترل نقشه /برق نیز قابل دسترسی می باشد.
IMAGE
اظهارنامه مالیاتی

مهندس گرامی آخرین مهلت ارائه اظهار نامه مالیاتی سال 96 مهندسین(اشخاص حقیقی) حداکثر تا 97/03/31 می باشد.
IMAGE
در جلسه مجمع عمومی نوبت دوم سازمان نظام مهندسی استان چهارمحال وبختیاری مهندسین به کسر 5 درصد از حق الزحمه رای موافق دادند.

مجمع عمومی نوبت دوم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان چهارمحال وبختیاری  با حضور اعضای محترم سازمان روز چهارشنبه 9 خرداد ماه در سالن مجتمع فرهنگی لاله  برگزار شد.به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان   به استناد مواد ۵۴ و ۷۵ آیین نامه اجرایی قانون نظام مهندسی...
IMAGE
سمینار سازه، فولاد و ایمنی

جهت مشاهده جزئیات کلیک کنید:
IMAGE
دومین همایش ملی نظارت کارگاهی(مقیم)

جهت مشاهده جزئیات کلیک کنید:
IMAGE
جزئیات ضرایب جدید امتیاز ارجاع نظارت

به اطلاع کلیه مهندسین ناظر می رساند در فرمول محاسبه امتیاز ارجاع کار نظارت از ابتدای دوره کاری 97 دو ضریب با عناوین «ضریب توقف در پایه» و «ضریب سابقه» اضافه گردیده است که به شرح فایل زیر محاسبه می شوند.
IMAGE
اولین سمینار منطقه ای سازه و فولاد

جهت اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید:
IMAGE
چک لیست ضوابط و مقرات معمولین جسمی و حرکتی

جهت مشاهده جزئیات کلیک کنید:

پیوندهای سایت

 

 

 
 
 
 
 

تماس ها